AROSHA PRO BARRIER

LINIA AROSHA PRO BARRIER – RÓWNOWAGA JEST WAŻNA RÓWNIEŻ DLA TWOJEJ SKÓRY

Nasza skóra twarzy jest ciągle wystawiana na próby. Dlatego ważne jest, aby zadbać o równowagę bariery skórnej. Tylko wtedy, gdy jest ona nienaruszona, może skutecznie walczyć z czynnikami zewnętrznymi.

PRO BARRIER to specjalna linia Arosha, która stawia na perfekcyjną równowagę skóry. Pożegnaj się na dobre z suchą, matową i łuszczącą się skórą.

Linia PRO BARRIER

Nawilżenie i odżywienie pomagają w zachowaniu funkcji fizjologicznych skóry (ochrona, sprężystość, elastyczność). Dyskomfort, odwodnienie i łuszczenie to typowe cechy zmienionej skóry, której brakuje skutecznego systemu barier skórnych: ten stan musi zostać przywrócony przed wykonywaniem zabiegów zwalczających jakikolwiek rodzaj niedoskonałości skóry.

AROSHA wynalazła strategię wielozadaniową, zastosowaną w nowej linii PRO BARRIER, która przewiduje przywrócenie zmian w barierze za pomocą puli substancji czynnych mających na celu:

  1. PRZYWRÓCENIE fizjologicznej ilości ceramidów i lipidów, dzięki wartościowej formule AROSHA EXTRA NOURISHING CREAM;
  2. ZWIĘKSZENIE poziomu nawilżenia i sprężystości skóry, dzięki wyjątkowym właściwościom maski biocelulozowej AROSHA SOOTHING & RESTORING MASK;
  3. PRZYWRÓCENIE prawidłowej równowagi flory bakteryjnej skóry, za pomocą specjalnego składnika aktywnego “PRO-BIOTIC LIKE”, znajdującego się we wszystkich produktach linii.

Nie można zwalczać zmarszczek, śladów, przebarwień lub plam, jeśli początkowy stan skóry nie jest odpowiedni.