10 lat AROSHA w Polsce

 

Arosha 10 lat w Polsce!

W tym roku wraz z naszymi klientkami, właścicielkami i właścicielami salonów kosmetycznych, medycyny estetycznej i innych świętujemy piękny jubileusz – dziesiątą rocznicę obecności włoskiej marki AROSHA na polskim rynku!

Z łezką w oku i z ogromną satysfakcją wspominamy pierwsze kroki, które wraz z marką AROSHA stawialiśmy jako Nova Group w tej dla nas nowej dziedzinie. Kosmetyka, czyli szeroko pojęta pielęgnacja twarzy i ciała, to bardzo trudny i wymagający obszar działania. Jak nigdzie liczy się wiarygodność, dbałość o najmniejsze detale, a przede wszystkim stworzenie profesjonalnej, spersonalizowanej linii produktów, która spełni wszelkie oczekiwania klientek. Dzięki zaangażowaniu, codziennej determinacji i ciężkiej pracy udało nam się wraz z naszym włoskim partnerem stworzyć innowacyjny program zabiegowy, który dziś w Polsce jest nie tylko rozpoznawalny, ale przede wszystkim przez swoją skuteczność pożądany przez kobiety.

Dziesięć lat z AROSHA, to jak jazda na rollercoasterze, stale na ogromnej adrenalinie, z dużą dozą uśmiechu i satysfakcji. Nasza akcja „Mistrzostwa Polski w bandażowaniu” stała się impulsem i najlepszym pomysłem na propagowanie tego typu zabiegów. Spersonalizowane, szybkie profesjonalne programy zabiegowe AROSHA są dostępne w wielu gabinetach, salonach i klinikach, ciesząc każdego dnia tysiące kobiet poddających się skutecznym terapiom AROSHA.

Dzisiaj rozpoczynamy świętowanie, które będzie trwało DZIESIĘĆ miesięcy, podczas których zaprezentujemy najlepsze produkty i rozwiązania marki! Nie zabraknie niespodzianek, prezentów i akcji promocyjnych, czyli wszystkiego tego, co towarzyszy wspaniałej urodzinowej zabawie!

A więc zaczynamy…

AROSHA – Twoja recepta na piękno!

Poznaj nasze bestsellery! 

Kliknij na produkt na obrazku (w każdym miesiącu odkrywamy przed Wami jeden wyjątkowy produkt!)