LEPSZY EFEKT – TECHNIKA

Dzięki zróżnicowanym formułom produktów Arosha, jesteśmy w stanie dostosować zabieg do pracy z odpowiednim urządzeniem w celu zwiększenia efektywności zabiegu.

Poniżej znajdują się przykładowe urządzenia, z którymi możemy łączyć produkty AROSHA:

  • ELEKTROSTYMULACJA: stosowana głównie na problem zwiotczałej skóry, wspomaga pracę mięśni dzięki stymulacji włókien mięśniowych wpływamy na ich elastyczność i wytrzymałość.
  • ULTRADŹWIĘKI (Skinkarma, L-300, Sonopeel): dzięki nim uzyskujemy zmiękczenie naskórka, przyspieszenie absorpcji preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek. Zmieniamy przepuszczalność błony komórkowej oraz przyczyniamy się do poprawy równowagi PH w tkance skóry.
  • PODCZERWIEŃ (Kapsuła Spa Jet): źródło światła pozwala na lokalne rozgrzanie, wnika  do 5 cm, co pozwala na rozgrzanie tkanki tłuszczowej i wspomaga spalanie tłuszczu.
  • PRESSOTERAPIA: Masaż pobudza układ krwionośny i limfatyczny, zasilając organy w tlen i substancje odżywcze, zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów przemiany materii, likwiduje objawy zastoinowe, wchłania obrzęki, ułatwia odpływ krwi żylnej, zmniejsza opór krwi w tętnicach, co ułatwia pracę serca. Dzięki tym właściwościom terapia uciskowa znalazła zastosowanie w profilaktyce niewydolności żylnej, wspomaganiu leczenia niewydolności limfatycznej, rehabilitacji pourazowej, w zapobieganiu żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej oraz w odnowie biologicznej, jako skuteczne metoda zwalczania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej.