AROSHA CHAMPIONSHIP

Oj działo się podczas eliminacji, działo!

AROSHA CHAMPIONSHIP 2013

Było wszystko co towarzyszy wielkim zmaganiom, czyli trema, nerwy, sportowa złość, ambicja i walka o jak najlepszy czas, nie zapominając przy tym o ocenie za styl! Właśnie tak! Doskonały czas w AROSHA CHAMPIONSHIP to nie wszystko, o czym zresztą dobitnie przekonały się uczestniczki eliminacji!

Każda z uczestniczek, niestety w tym roku zabrakło męskiego przedstawiciela wśród startujących, podkreślała, że dużo czasu poświęciła na przygotowania i treningi. Zasady nie mogły być mniej skomplikowane: doskonale znana technika i bandaże AROSHA. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Stojąc na macie, słysząc sygnał do startu często okazywało się, że całe to przygotowanie zostało gdzieś na zewnątrz. Modele i modelki na własnej skórze odczuwali drżenie rąk zawodniczek, nie pomagały słowa otuchy, bowiem cały czas gdzieś ponad wszystkimi słychać było ciężkie tykanie zegara. Sekunda za sekundą, jedno owinięcie za drugim, szybciej i szybciej. Emocje ustępowały dopiero gdy można było wyrzucić sobie hasło zatrzymujące pędzący stoper – STOP!

Jeszcze tylko chwila na ocenę wykonanego zabiegu przez czujne i surowe jury konkursowe, wymiana zdań i… eliminacje mogły zostać uznane za zakończone.

Co poprawić, co zrobiłam dobrze – o to pytałyście najczęściej, z przyjemnością rozwiewaliśmy wątpilowści uczestniczek. Zwracaliśmy uwagę na jakość bandażowania, a gdzie to nie było konieczne sugerowaliśmy kolejne treningi, aby jeszcze poprawić czas. Mimo podchwytliwych pytań, nikt nie mógł znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące wszystkich pytanie: kto pojawi się w Wielkim Finale?!

Dziś to wszystko to już w pewnym sensie historia. Odkrywamy przed Wami nazwiska finalistek, które już w sobotę 9 listopada o godzinie 17:00, na Kongresie LNE w Krakowie staną do finałowej rozgrywki. Jest o co walczyć! Główna nagroda skuter VESPA S50, dwie pressoterapie i zestawy produktów AROSHA!

 1. Kamila Adryjanek, Instytut Dermamed – Wrocław
 2. Dorota Bryniarska – Klimowska, Sielsko-Anielsko Wellness & Spa – Białka Tatrzańska
 3. Anna Dowhań, Studio Kosmetyczne ”Ale Babka” – Warszawa
 4. Iwona Górska, Mini Spa – Brodnica
 5. Patrycja Hanyga-Janczak, Avocado – Kielce
 6. Sylwia Kryska ,Salon Fryzjersko Kosmetyczny – Warszawa
 7. Agnieszka Nawrocka, Salon Dorota – Zgierz
 8. Anna Rosa, Day Spa Rosa – Istebna
 9. Ilona Szlęzak-Stanek, Fit-Center – Końskie
 10. Monika Wędzik,  Butterfly Studio – Łódź

NAJLEPSZY CZAS W TRAKCIE ELIMINACJI 1:43

WIELKI-FINAL-VESPA-AROSHA-pop

 

 

 

AROSHA CHAMPIONSHIP 2013:

 

TAK to już niebawem! AROSHA CHAMPIONSHIP 2013 czas na kolejną dawkę emocji! To już wiemy – Mistrzostwa Polski w Bandażowaniu to  najbardziej elektryzujące wydarzenie w branży kosmetycznej! To nie zwyczaja promocja, czy inne atrakcje do których przyzwyczailiście się Państwo na przestrzeni mijających lat.

AROSHA CHAMPIONSHIP to rywalizacja, radość zwycięzców, wspaniała zabawa i… tytuły dla najlepszych i wspaniałe nagrody.

Udział w mistrzostwach AROSHA CHAMPIONSHIP daje gwarancję przeżycia niezapomnianej przygody, a jednocześnie pozwala na udział w profesjonalnej rywalizacji. Dajemy Państwu możliwość poznania jak naprawdę smakuje prawdziwe zwycięstwo, zarezerwowane jedynie dla najlepszych!

Rywalizacja, a po niej nagrody, dyplomy i medale dla mistrzów oraz wspaniałe nagrody na czele z włoskim skuterem VESPA S50! To nie magia, to kolejna edycja MISTRZOSTWA POLSKI w bandażowaniu, a dodatkowo eliminacje do odbywających się już za rok MISTRZOSTW EUROPY!

AROSHA CHAMPIONSHIP to nowoczesna forma promocji własnego salonu i możliwość potwierdzenia wysokiej jakości oferowanych usług. Medale i dyplomy zdobyte podczas finału, z pewnością wzbudzą zainteresowanie klientów Państwa salonów i instytutów kosmetycznych stanowiąc dowód niezwykłej dbałości o pełną satysfakcję zabiegową.

Patronat MISTRZOSTW AROSHA CHAMPIONSHIP: LNE & Spa.

Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące AROSHA CHAMPIONSHIP 2013:

 1. Kto może wziąć udział w AROSHA CHAMPIONSHIP 2013?

Każdy właściciel i pracownik salonu kosmetycznego w którym oferowane są zabiegi na bazie produktów AROSHA.

 1. Na czym polegają mistrzostwa?

AROSHA CHAMPIONSHIP – Mistrzostwa w Bandażowaniu – polegają na profesjonalnymi i szybkim obandażowaniu poszczególnych partii ciała (ramiona, nogi wraz z pośladkami, piersi) tak jak ma to miejsce w zabiegach AROSHA. O zwycięstwie decydować będzie Jury konkursowe, które poza szybkością wykonania zabiegu oceniać będzie również jakość bandażowania.

 1. Bandaże AROSHA – co należy wiedzieć o marce?

AROSHA – EKSPRESOWY PROGRAM WYSZCZUPLAJĄCY – TO LINIA PIELĘGNACYJNA PREPARATÓW GOTOWYCH DO UŻYCIA PRZEZNACZONYCH DO WALKI Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI CIAŁA. Linia bandaży i kremów do pielęgnacji ciała bogata w składniki odżywcze skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, takie jak: cellulit, utrata jędrności i elastyczności, napina skórę i daje natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu.

 1. Jak wziąć udział w mistrzostwach AROSHA CHAMPIOSHIP 2013?

Warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach jest wysłanie formularza zgłoszeniowego i wzięcie udziału w eliminacjach krajowych.

 1. Gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy?

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze stron: www.novagroup.info.pl www.arosha.com.pl. Można także wysłać email: na adres arosha@novagroup.info.pl z tytułem ZGŁOSZENIE, w odpowiedzi na który otrzymacie Państwo stosowne dokumenty.

 1. Kiedy i w jakich miastach odbywają się eliminacje AROSHA CHAMPIOSHIP 2013?

Eliminacje krajowe odbędą się w październiku 2013 roku w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Szczegółowy harmonogram eliminacji:

 • Kraków – 12.10.2013 r.
 • Warszawa – 13.10.2013 r.
 • UWAGA! Szczegółowe informacje dotyczące eliminacji zostaną opublikowane do 15.09.2013 r. na stronach www.novagroup.pl www.arosha.com.pl. Dodatkowo do dnia 15.09.2013 r. wszyscy uczestnicy otrzymają pełne informacje na adres email podany w zgłoszeniu.
 1. Kiedy odbędzie się finał AROSHA CHAMPIOSHIP 2013?

Finał AROSHA CHAMPIOSHIP 2013 odbędzie się w Krakowie o godzinie 17:00 – 9 listopada 2013 roku podczas XXV MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU I TARGÓW KOSMETYCZNYCH LNE & SPA, Budynek NCK, al. Jana Pawła II 253.

Nowohuckie Centrum Kultury NCK – dojazd

 1. Jakie są nagrody w mistrzostwach?

  • Nagrodą główną w Mistrzostwach jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – MISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz skuter VESPA S50 o wartości ponad 12000 PLN brutto
  • Nagrodą za drugie miejsce jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – I WICEMISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz urządzenie do pressoterapii wraz z zestawem kosmetyków i bandaży AROSHA o łacznej wartości 4400 PLN brutto
  • Nagrodą za trzecie miejsce jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – II WICEMISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz zestaw kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 2800 PLN brutto
  • Nagrodami pocieszenia są zestawy kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 850 PLN brutto każdy.

 

Pełną informację na temat AROSHA CHAMPIONSHIP znajdziecie Państwo w REGULAMINIE oraz na stronach www.novagroup.info.pl www.arosha.com.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w mistrzostwach AROSHA CHAMPIONSHIP – to wydarzenie bez precedensu! Nie czekaj! Zgłoś swój udział już dziś!

Dodaj komentarz