LIPOLYTIC BOOST

LIPOLYTIC BOOST - DOMOWA TERAPIA ŁĄCZONA, Z EFEKTEM LIPOLITYCZNYM

Ekskluzywny zestaw do pielęgnacji domowej, zaprojektowany do walki z tkanką tłuszczową zlokalizowaną na brzuchu, talii i biodrach.

W skład zestawu wchodzą: PLASTER hydrożelowy oraz KREM LIPOLYTIC o działaniu wyszczuplającym RESET i rozgrzewającym.

Domowa pielęgnacja o najwyższej skuteczności, w której składniki aktywne o udowodnionym działaniu lipolitycznym (KOFEINA, ESCYNA, EKSTRAKTY ROŚLINNE) połączyliśmy z innowacyjnymi technologiami (TECHNOLOGIA TDS™).

Połączenie dwóch produktów (PLASTER nakładany wieczorem 2-3 razy w tygodniu i krem LIPOLYTIC codziennie rano) zapewnia efekt ujędrnienia na obszarach ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową*.

*Już od pierwszej aplikacji skóra wydaje się jędrniejsza i gładsza. Regularne i łączone stosowanie intensyfikuje efekt. Idealny zabieg do stosowania przez cały rok dla kobiet i mężczyzn.

LIPOLYTIC

Krem z technologią DRONE™ jest idealny do redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i modelowania talii, brzucha i bioder.

Innowacyjny system dostarczania substancji aktywnych, COSMETIC DRONE™, to WYSPECJALIZOWANA i SELEKTYWNA metoda, która zapewnia ukierunkowane i skuteczne działanie w walce z niedoskonałościami i miejscowymi złogami tłuszczu. Skuteczność kremu gwarantuje synergia wyszczuplających składników aktywnych ze składnikiem termoaktywnym (VBE), który przyczynia się do przyspieszenia przemiany materii i poprawy mikrokrążenia. Testy kliniczne i instrumentalne wykazały zmniejszenie obwodu i objętości brzucha *. Testowany dermatologicznie.

PLASTER NA CIAŁO

Innowacyjny hydrożelowy plaster na ciało LIPOLYTIC z natychmiastowym efektem modelującym i wyszczuplającym, zapewniający skuteczność aż do 8 godzin po aplikacji.

Łatwa aplikacja i kształt motyla gwarantują przyleganie do problemowych obszarów ciała (brzuch, biodra, „boczki”) i natychmiastowe działanie wyszczuplające. Ciesz się efektem drugiej skóry, który utrzymuje się przez cały czas aplikacji. 360-stopniowe działanie plastra zapewniają kofeina i ekstrakty   roślinne o działaniu drenującym i ujędrniającym. Opatentowana formuła powolnego uwalniania wykorzystującą Technologię Transdermal Delivery System, gwarantuje stopniowe i ciągłe uwalnianie składników aktywnych do 8 godzin.